Hamownia Podwoziowa


BOSCH FLA203 TAT SYSTEM

 

Hamownia podwoziowo - obciążeniowa BOSCH FLA203 TAT SYSTEM jest stacjonarnym stanowiskiem pomiarowym dającym możliwość uzyskania potrzebnych danych do określenia charakterystyki silnika. Hamownia typu podwoziowego mierzy osiągi silnika i na podstawie uzyskanych informacji określa jego moc oraz moment obrotowy. Pomiary dokonywane tego typu hamownią są bardzo precyzyjne, gdyż dokładnie odzwierciedlają realne warunki na drodze. Co więcej wykonanie takiego pomiaru nie jest sprawą szczególnie trudną, czy też uciążliwą. Po wykonaniu kilku prób, na podstawie uzyskanych danych program generuje wykres dokładnie obrazujący przebieg mocy i momentu obrotowego.

Co ważne profesjonalnie wykonane badanie na hamowni jest czynnością bezpieczną dla sprawnego technicznie samochodu.

Kiedy warto dokonać pomiaru na hamowni?

 

Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy odczuwają niepokojący spadek mocy swojego silnika, zarówno w całym zakresie obrotów jak i tylko w określonym przedziale. Wykonanie pomiaru daje rzeczywisty ogląd sprawy.

 

Co więcej, dobrym pomysłem jest, aby pomiar na hamowni stał się stałym elementem w regularnej diagnostyce naszego samochodu.

 

Na naszej hamowni wykonujemy pomiary zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych..

Wersja bardziej przyjazna ekonomicznie dla klienta zakłada możliwość wynajęcia hamowni w celu dokonania pomiarów dla większej grupy osób.

.